کاشت مو در تهران با کلینیک ثمر

[rank_math_breadcrumb]
کاشت مو در تهران

انتخاب یک کلینیک کاشت موی مناسب می‌تواند در نتیجه نهایی تأثیر بسیار زیادی داشته باشد. کلینیک کاشت موی ثمر در تهران، با امکانات پیشرفته و کادر ماهر و باسابقه‌ای که دارد، می‌تواند کاشت موی باکیفیت و ماندگاری را برای شما انجام دهد. تعهد کلینیک به کیفیت انجام کار، نه‌تنها در تجهیزات پزشکی پیشرفته مورد استفاده مشخص است، بلکه در رویکرد تیم کاشت موی کلینیک هم منعکس می‌شود. پس اگر به دنبال یک کلینیک کاشت مو در تهران هستید، می‌توانید به کلینیک کاشت موی ثمر مراجعه کنید.

کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر

کلینیک کاشت موی ثمر در تهران، تلاش کرده است تا با استفاده از جدیدترین تجهیزات و روش‌های کاشت مو، زیبایی را به مراجعه‌کنندگان محترم هدیه دهد. متخصصین کاشت مو در این کلینیک، دو دهه است که در ایران و عمان در زمینه کاشت مو به‌صورت تخصصی فعال بوده و به‌صورت مداوم در تلاش هستند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مراجعه‌کنندگان محترم، ارائه دهند.

نمونه کار کلینیک

بهترین راه تشخیص یک کلینیک کاشت موی خوب در تهران، مشاهده نمونه‌کارها و همچنین سوابق آن کلینیک است. مشاهده نمونه‌کارها و تصاویر قبل و بعد، به شما کمک می‌کند تا از کیفیت و تجربه کلینیک در کاشت مو مطمئن شوید. برخی از نمونه‌کارها و رضایت مراجعه‌کنندگان محترم را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

راه‌های ارتباطی

اگر برای کاشت مو تصمیم گرفته‌اید و می‌خواهید به یک دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید، می‌توانید برای دریافت نوبت و مشاوره رایگان از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کلینیک ثمر در ارتباط باشید:

کاشت مو در کلینیک ثمر چگونه انجام می‌شود؟

کاشت مو در کلینیک ثمر چگونه انجام می‌شود؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و انجام تحقیقات در این زمینه، روش های کاشت مو به‌طور قابل‌توجهی تکامل پیدا کرده‌اند. با استفاده از این روش‌ها به جرئت می‌توان گفت تقریباً زمان کاشت مو با عوارض زیاد و خطرناک به پایان رسیده است و افراد متقاضی می‌توانند بدون ایجاد مشکل خاصی اقدام به کاشت مو کنند. کلینیک کاشت موی ثمر در تلاش است تا با انجام یک مشاوره جامع و دقیق، کاشت موی ماندگاری را برای افراد انجام دهد.

ازجمله روش‌های انجام‌شده کاشت مو در کلینیک، می‌توان به FUE ،FUT ،SUE و همچنین روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی اشاره کرد. این روش‌ها کاشت مو را حتی برای افرادی که بانک موی قوی‌ ندارند هم فراهم می‌کند. هرکدام از این روش‌ها باید به شیوه‌ای انجام شوند که آسیبی به محل بانک مو و همچنین ناحیه موهای کاشته‌شده وارد نکنند.

در روش FUT بسیار مهم است که جای زخم باقی‌مانده مشخص نباشد و تا جای ممکن اثری از خود به جای نگذاشته باشد. در کلینیک کاشت موی ثمر تلاش شده است تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچنین تجربه بالای متخصصان، جای زخم بسیار کمی باقی بماند. استخراج بیش از حد مو یا استفاده از روش و تجهیزات نامناسب، می‌تواند زخم بزرگی در بانک موی پشت سر باقی بگذارد؛ حتی در مواردی باعث می‌شود فرد در ناحیه بانک مو نیز به کاشت مو نیاز پیدا کند.

در روش FUE و سایر روش‌های مدرن بر پایه این روش، مانند SUE، با استفاده از تجهیزات پیشرفته فرایند استخراج مو انجام شده و سپس گرافت‌ها در محل مورد نظر کاشته می‌شوند. از فواید این روش می‌توان به عوارض بسیار پایین و همچنین دوره نقاهت کوتاه اشاره کرد. در روش FUE که روشی کم تهاجمی است، نحوه کاشت مو و همچنین تجربه پزشک در این زمینه می‌تواند ماندگاری موهای کاشته‌شده را تضمین کند. در کلینیک ثمر با استفاده از فناوری‌های تصویربرداری و نقشه‌برداری از پوست محل کاشت مو، سعی می‌شود برنامه‌ای دقیق برای محل گیرنده و کاشت فولیکول‌ّهای مو ایجاد و از نتیجه طبیعی و زیبایی موها اطمینان حاصل شود.

همچنین در این کلینیک از روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی برای افرادی که دارای ریزش موی گسترده هستند و بانک موی قوی ندارند، استفاده می‌شود. در این روش، با ترکیب سایر روش‌ها و همچنین استفاده از بهترین تجهیزات، سعی می‌شود فولیکول‌های بسیار سالم و قوی برای کاشت انتخاب شود تا احتمال موفقیت کاشت مو در این افراد بالاتر برود.

پس از کاشت مو، پیگیری کلینیک ادامه خواهد داشت تا از رسیدن به نتیجه دلخواه متقاضی، اطمینان حاصل شود. موهای جدید در ابتدا بسیار ضعیف هستند و به مراقبت و نگهداری بسیار زیادی نیاز دارند. در کلینیک ثمر مشاوره و پیگیری‌های لازم ادامه پیدا خواهد کرد تا زمانی‌که از بهبودی کامل پوست سر و رشد مجدد موهای کاشته‌شده اطمینان حاصل شود.

ویژگی کاشت مو در کلینیک ثمر

باتوجه‌به تعداد بسیار زیاد کلینیک‌ها، انتخاب یک کلینیک کاشت مو در تهران برای هر فرد کار بسیار مشکلی است. در کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر سعی می‌شود تا با ارائه بهترین خدمات به شما مراجعه‌کنندگان محترم، بهترین نتیجه ممکن حاصل شود. در زیر می‌توانید برخی از ویژگی‌های کاشت مو در کلینیک ما را مشاهده کنید:

 • تخصص و صلاحیت پزشکی: در کلینیک ثمر تیمی از پزشکان متخصص و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند. همچنین این کلینیک تمام مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت را دارا می‌باشد. متخصصان فعال در کلینیک ما بهترین آموزش‌ها را دریافت کرده‌اند و برخی از آن‌ها دو دهه است که در زمینه کاشت مو و ارائه خدمات زیبایی در این زمینه فعالیت می‌کنند.
 • ارائه مشاوره رایگان: در کلینیک ثمر در ابتدا یک مشاوره کامل و رایگان، شامل معاینه دقیق پوست سر و وضعیت موها، بررسی انتظارات شما از کاشت مو و همچنین توضیح گزینه‌های موجود انجام می‌شود تا یک برنامه جامع برای کاشت موی متقاضی صورت بگیرد.
 • برنامه درمانی سفارشی: الگوی ریزش موی هر فردی منحصربه‌فرد است. در کلینیک ثمر برای هر مراجعه‌کننده، یک برنامه کاشت موی منحصربه‌فرد تهیه می‌شود تا نیازها و انتظارات خاص او در رابطه با کاشت مو برطرف شود.
 • استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات پیشرفته: روش‌ها و تکنیک‌های جدید کاشت مو، همگی نیازمند استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته است. در کلینیک ثمر از بهترین تجهیزات برای کاشت مو استفاده می‌شود.
 • نتایج طبیعی: در کلینیک ثمر تلاش می‌شود تا با در نظر گرفتن خط مو و همچنین تراکم متناسب موهای کاشته‌شده، یک نتیجه بسیار طبیعی حاصل شود. حتی اگر کاشت مو موفقیت‌آمیز باشد و تمام موهای کاشته‌شده به‌خوبی رشد کنند، خط موی نادرست می‌تواند در ظاهر موها تأثیر بگذارد و آن‌ها را مصنوعی جلوه دهد. همچنین تراکم موها نیز بسیار حائز اهمیت است و موهای کاشته‌شده با سایر موها باید هماهنگ و یکنواخت باشند.
 • محیط بهداشتی و استریل: کاشت مو یک فرایند بسیار حساس است. وجود هرگونه باکتری و جرم در کلینیک هنگام کاشت مو، می‌تواند بر نتیجه کار تأثیر بگذارد. بروز عفونت و سایر مشکلات پوستی می‌تواند یکی از عوارض استریل نبودن تجهیزات استفاده‌ شده و همچنین محیط کلینیک باشد. در کلینیک ثمر با رعایت نکات بهداشتی، محیط کلینیک و تجهیزات مورد استفاده عاری از هرگونه باکتری و جرم بوده و این موضوع موفقیت موهای کاشته‌شده را تضمین می‌کند.
 • مراقبت و پیگیری پس از کاشت مو: کاشت مو، بهبودی پس از آن و همچنین رشد مجدد مو، یک فرایند طولانی‌مدت است که نیاز به نظارت و پیگیری دارد. در کلینیک کاشت مو ثمر با معاینات منظم، سعی می‌شود تا از نتیجه مناسب کاشت مو اطمینان حاصل شود. با این کار هم مراجعه‌کننده اطمینان خاطر پیدا می‌کند و هم کلینیک می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکلی در فرایند کاشت، سریعاً آن را رفع کند.
 • هزینه معقول: بسیاری از کلینیک‌های بدون سابقه با تبلیغات گمراه‌کننده متقاضی کاشت مو را جذب می‌کنند. آن‌ها با استفاده از روش‌های کاشت موی منسوخ‌شده و همچنین استفاده از تجهیزات نامناسب، قیمت‌های پایین خود را توجیه می‌کنند. بسیاری از افراد پس از مراجعه به این مراکز و شکست در فرایند کاشت موی خود یا مواجه شدن با عوارض جدی آن، از تصمیم خود پشیمان می‌شوند یا کاشت مو را راهی غیرممکن تصور می‌کنند. برخی دیگر از کلینیک‌ها هم پس از مدتی فعالیت، هزینه زیادی از مراجعین خود دریافت می‌کنند. در کلینیک کاشت موی ثمر سعی شده تا با یک هزینه معقول، هم هزینه خدمات و تجهیزات کلینیک پرداخت شود و هم به مراجعه‌کننده فشار مالی مضاعف وارد نشود.
 • سابقه قابل توجه: کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر دو دهه است که در ایران و عمان فعالیت دارد و در این سال‌ها رضایت بسیاری از مراجعه‌کنندگان را جلب کرده است. برخی از متخصصان فعال در این کلینیک در خارج از کشور آموزش دیده‌ و پس از بازگشت به کشور، در این حوزه فعالیت کرده‌اند. سابقه کلینیک را می‌توانید در نمونه کارها و همچنین در رضایت مراجعه‌کنندگان محترم ما مشاهده کنید.

اهمیت انتخاب کلینیک در نتیجه کاشت مو

کسانی که به‌دنبال کاشت مو در تهران هستند، اگر در دام تبلیغات اغراق‌آمیز برخی کلینیک‌های کاشت مو قرار بگیرند، ممکن است با عوارض کاشت مو مواجه شوند و از نتایج کاشت موی خود به‌هیچ‌وجه راضی نباشند. لازم به ذکر است برخی عوارضی که در اثر کاشت مو در این کلینیک‌ها انجام می‌شود، غیرقابل‌جبران و آسیب‌پذیر هستند. برخی از عوارض کاشت مو در این کلینیک‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • عدم تقارن موهای کاشته‌شده: رعایت تقارن طبیعی موهای کاشته‌شده در بهتر شدن نتیجه کار بسیار تأثیر دارد. بی‌تجربگی و استفاده از روش‌ها و ابزار نامناسب کاشت مو، می‌تواند باعث اختلاف تراکم موهای کاشته‌شده شود. مراجعه به یک کلینیک خوب و یک دکتر کاشت موی ماهر، از این عدم تقارن جلوگیری می‌کند.
 • جای زخم بزرگ: اهمیت مهارت پزشک در کاشت مو به روش FUT خود را بیشتر از همیشه نشان می‌دهد. پزشک ماهر زخم بسیار کوچکی به جای می‌گذارد و فرد مراجعه‌کننده می‌تواند با سایر موها روی زخم را بپوشاند.
 • عفونت: وجود عفونت در موهای کاشته‌شده می‌تواند به‌دلیل مراقبت نادرست، رعایت‌ نکردن نکات بهداشتی و یا به دلایل دیگر نیز رخ دهد. اما احتمال بروز عفونت در کلینیک‌های معتبر که محیط و تجهیزات بهداشتی و مناسبی برای کاشت مو دارند، کمتر است.
 • جابه‌جایی گرافت‌ها: این اتفاق می‌تواند به‌دلیل ضربه و آسیب به پوست سر پس از کاشت گرافت‌ها هم رخ دهد، اما کاشت گرافت‌ها به روش نامناسب و با زاویه نامناسب احتمال جابه‌جایی را بیشتر می‌کند.
 • التهاب شدید پوست: التهاب می‌تواند پاسخ طبیعی بدن به برش‌های کاشت مو باشد، اما این التهاب باید خفیف باشد و طی چند روز از بین برود. التهاب شدید و مزمن در پوست سر می‌تواند در اثر کاشت مو در یک کلینیک نامعتبر باشد. پزشکان باید نهایت دقت را در هنگام استخراج گرافت‌ها داشته باشند تا آسیبی به پوست سر وارد نشود.
 • نکروز و بافت‌مردگی: این عارضه نادر است و در اثر برش‌های نامناسب در پوست سر توسط پزشک و همچنین استفاده از محلول‌های بی‌کیفیت یا نامناسب در هنگام کاشت مو رخ می‌دهد. مراجعه به یک کلینیک معتبر می‌تواند از بروز نکروز در بافت پوست سر جلوگیری کند.

آیا کاشت مو در تهران با سایر شهرها تفاوت دارد؟

به‌دلیل متخصصان متعددی که در این شهر وجود دارد، در بیشتر حوزه‌ها به‌عنوان یک مرکز درمانی و خدماتی برای مراجعه افراد در نظر گرفته می‌شود. در حوزه کاشت مو نیز، به‌خصوص در سال‌های اخیر، کلینیک‌های زیادی در تهران شروع به فعالیت کرده‌اند. البته انتخاب شهر در کاشت مو تأثیر زیادی ندارد و این کلینیک و پزشکان فعال در آن هستند که باعث ایجاد تفاوت در کیفیت کاشت مو می‌شوند. یک کلینیک خوب در دورترین نقطه کشور نیز می‌تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد، همان‌گونه که یک کلینیک کاشت موی خوب در تهران می‌تواند نتایج دلخواهی را به همراه داشته باشد. کاشت مو در تهران مزایای زیادی دارد، به‌خصوص اگر در تهران یا شهرهای اطراف آن زندگی می‌کنید؛ چرا که هزینه‌ رفت‌وآمد زیادی نمی‌پردازید و کیفیت بالایی را شاهد هستید. شاید تنها مشکل کاشت مو در تهران، هزینه آن باشد که باتوجه‌به هزینه‌های بالای ارائه خدمات در تهران، قیمت کاشت مو نیز در این شهر کمی بالاتر از سایر شهرها است. در کلینیک اختصاصی کاشت موی ثمر تلاش می‌شود تا بهترین خدمات کاشت مو را با هزینه‌های معقول به مراجعه‌کنندگان محترم ارائه کرده و رضایت آن‌ها را جلب گردد.

هزینه کاشت مو در کلینیک ثمر

عوامل مختلفی بر هزینه کاشت مو  تأثیرگذار است. از میان این عوامل، معمولاً روش کاشت و تعداد گرافت موردنیاز، بیشترین تأثیر را در قیمت کاشت مو دارند. به همین دلیل بعد از معاینه، ارزیابی و مشاوره با پزشک انجام شده تا هزینه نهایی مشخص شود. هرچه میزان طاسی و ریزش مو بیشتر باشد، به میزان بیشتری گرافت برای کاشت مو نیاز است. هر چه تعداد این گرافت‌ها نیز بیشتر شود، هزینه نهایی افزایش پیدا خواهد کرد. به‌طورکلی، کاشت مو در کلینیک کاشت مو و ابرو ثمر تهران در سال ۱۴۰۳، حدوداً بین ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان الی ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان هزینه در بر دارد.

سخن آخر

هر کسی می‌تواند به دلایل ژنتیکی، هورمونی یا سایر دلایل دچار ریزش مو شود. این موضوع می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در کیفیت زندگی و روان افراد داشته باشد. در کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر تلاش می‌شود تا با یک کاشت موی موفق، اعتمادبه‌نفس افراد مراجعه‌کننده را بازیابی و رضایت آن‌ها جلب شود. کلینیک کاشت موی ثمر دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ایران بوده و مجهز به آخرین تکنولوژی‌ها و پیشرفته‌ترین تجهیزات کاشت مو است. متخصصان فعال در کلینیک ثمر سابقه‌ای طولانی در زمینه کاشت مو داشته و با انواع روش‌های کاشت مو آشنایی کامل دارند. کلینیک کاشت موی ثمر افتخار می‌کند که با به‌کارگیری جدیدترین تکنیک‌ها و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات، جوانی، شادابی، زیبایی و اعتمادبه‌نفس را به شما هدیه کند.

سؤالات متداول

کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر در چه شهرهایی فعالیت می‌کند؟

کلینیک کاشت موی ثمر درحال حاضر در شهرهای تهران و شیراز فعالیت می‌کند و آماده ارائه خدمات کاشت مو به مراجعه‌کنندگان محترم است.

آیا می‌توان برای کاشت مو به کلینیک کاشت موی ثمر اعتماد کرد؟

اگر برای کاشت مو تصمیم خود را گرفته‌اید و به‌دنبال یک کلینیک کاشت مو در تهران می‌گردید، می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای کلینیک، گفت‌وگو با افرادی که قبلاً در اینجا کاشت مو انجام داده‌اند و همچنین انجام مشاوره رایگان با تیم پزشکی کلینیک، از کیفیت کاشت مو اطمینان حاصل کنید.

آیا نتیجه کاشت مو در کلینیک ثمر دائمی است؟

روش‌هایی که از آن برای کاشت مو در کلینیک ثمر استفاده می‌شود، دائمی هستند. در صورت موفقیت کاشت پس از دوره بهبودی، موهای کاشته‌شده همانند موهای طبیعی امکان رشد دارند.

آیا در کلینیک کاشت موی ثمر کاشت ریش هم انجام می‌شود؟

بله، در کلینیک کاشت موی ثمر، کاشت ریش طبیعی نیز با بهترین روش و امکانات همانند کاشت مو انجام می‌شود.

آیا در کلینیک کاشت موی ثمر برای ریزش موهای گسترده نیز کاشت انجام می‌شود؟

بله، در کلینیک کاشت موی ثمر با استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های جدید برای افراد با ریزش گسترده هم کاشت مو انجام می‌شود.

آیا با بانک موی ضعیف هم می‌توان در کلینیک ثمر، کاشت مو انجام داد؟

بله، در کلینیک ثمر برای افرادی که بانک موی ضعیف هم دارند با روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی کاشت مو  به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

در کلینیک ثمر از چه بانک مویی برای کاشت استفاده می‌شود؟

این موضوع به نظر پزشک و روش کاشت بستگی دارد. در بیشتر موارد از بانک موی پشت سر برای کاشت موی سر انجام می‌شود، اما ممکن است در صورت نیاز از بخش‌های دیگر بدن مانند ریش یا بدن نیز به عنوان بانک مو استفاده شود.

آیا کلینیک کاشت موی ثمر پس از کاشت مو خدماتی ارائه می‌کند؟

بله. تجویز داروها، پمادها و ارائه توصیه‌های دقیق بهداشتی و مراقبتی و همچنین معاینه محل بانک مو و کاشت مو برای اطمینان از موفقیت کاشت مو و بهبودی پوست سر، از خدماتی است که کلینیک کاشت موی ثمر به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهد.

فهرست مطالب
پیمایش به بالا
مشاوره رایگان