کاشت مو در شیراز با کلینیک تخصصی ثمر

[rank_math_breadcrumb]
به کدام کلینیک کاشت مو در شیراز مراجعه کنم؟

در سال‌های اخیر، حوزه کاشت مو پیشرفت‌های چشمگیری داشته است. در ایران نیز متخصصان و پزشکان بسیاری وارد این حوزه شده‌ و تحقیقات فراوانی انجام داده‌اند. شهر شیراز نیز به عنوان قطب کاشت موی کشور در این زمینه پیشرو بوده و سالانه افراد زیادی را برای کاشت مو به خود جذب می‌کند. در کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر، خدمات کاشت موی مراجعه‌کنندگان با بالاترین کیفیت و بهترین امکانات انجام می‌شود تا نتایج ماندگار و مطلوبی را به همراه داشته باشد.

کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر

شهر شیراز به عنوان قطب کاشت موی کشور شناخته می‌شود و از این رو، رقابت دشواری میان کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات کاشت مو وجود دارد. کلینیک کاشت موی ثمر با ارائه خدمات باکیفیت به متقاضیان شیرازی و متقاضیان سایر شهرهای کشور توانست از این چالش به خوبی عبور کند. این کلینیک دارای دو دهه تجربه است و خدمات خود را با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات و روش‌های کاشت مو ارائه می‌دهد تا زیبایی و اعتمادبه‌نفس دوباره را به مراجعه‌کنندگان محترم خود هدیه دهد.

نمونه کارهای کلینیک

یکی از بهترین روش‌ها برای تشخیص یک کلینیک کاشت موی مناسب و معتبر از یک کلینیک کاشت موی نامعتبر، بررسی سوابق کاری و نمونه کارهای آن‌ است. مشاهده تصاویر قبل و بعد مراجعه‌کنندگان، اطلاعات زیادی را درباره نتایج طبیعی کاشت مو در کلینیک موردنظر را در اختیار شما قرار می‌دهد. با مشاهده نمونه کارهای یک کلینیک همچنین می‌توانید میزان رضایت مراجعه‌کنندگان آن را نیز به خوبی مورد ارزیابی قرار دهید. برخی از نمونه کارهای کاشت موی انجام شده در کلینیک کاشت موی ثمر را می‌توانید در ویدیوهای زیر مشاهده کنید.

راه‌های ارتباطی

اگر تصمیم به کاشت مو دارید و می‌خواهید به یک کلینیک کاشت مو در شیراز مراجعه کنید، جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان در کلینیک ثمر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

کاشت مو در کلینیک ثمر چگونه انجام می‌شود؟

کلینیک کاشت مو خوب در شیراز

با نوآوری‌ها و پیشرفت‌هایی که در روش‌های کاشت مو، تجهیزات، داروها و محلول‌های مورد استفاده در کاشت مو حاصل شده است، دوره‌ نقاهت کوتاه‌تر، نتایج طبیعی‌تر و احتمال موفقیت کاشت، افزایش چشمگیری داشته است. امروزه دیگر دوران کاشت مو با عوارض زیاد به پایان رسیده و متقاضیان کاشت مو می‌توانند این کار را با احتمال موفقیت بالا انجام دهند. کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر با استفاده از روش‌های مختلفی مانند FUT، FUE، SUE و همچنین روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی، خدمات کاشت مو را با درصد موفقیت بالایی انجام می‌دهد. در این کلینیک هریک از این روش‌ها با تجهیزات مرتبط و به شکل خاصی انجام می‌شود تا آسیبی به بانک مو و محل کاشت وارد نشده و از موفقیت کاشت مو نیز اطمینان کامل حاصل شود. برخی از روش‌های کاشت مو و چگونگی انجام آن‌ها شامل:

 • روش FUT: این روش شاید تهاجمی‌ترین شیوه کاشت مو باشد، از این رو باید توسط متخصصی انجام شود که مهارت و تجربه کافی در برش پوست سر برای استخراج مو را داشته باشد. اغلب کاشت موهای ناموفق توسط کلینیک‌های نامعتبر با انجام این روش اتفاق می‌افتد. آسیب‌های وارد شده به پوست سر در روش FUT باعث باقی ماندن یک زخم بزرگ و ریزش مجدد موها شده و حتی در برخی موارد، افراد به کاشت مو در ناحیه بانک مو نیاز پیدا خواهند کرد. متخصصان ما سال‌هاست که این روش کاشت موی پر تراکم را با مهارت بالا انجام می‌دهند و در تمامی موارد نیز رضایت مراجعه‌کنندگان را جلب کرده‌اند.
 • روش FUE: این روش یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین روش‌های کاشت مو است، زیرا علاوه بر عوارض بسیار پایین‌تر، امکان کاشت مو با تراکم بالا را نیز فراهم می‌کند. در این روش، متخصص باید مقدار موی موردنیاز را از بانک مو استخراج کرده و موهای مقاوم در برابر ریزش را نیز پیدا کند. امکانات موجود در کلینیک ثمر به متخصصان ما این امکان را می‌دهند تا از میان موهای استخراج شده، بهترین و مقاوم‌ترین موها را انتخاب کنند؛ بدین ترتیب احتمال موفقیت در کاشت مو افزایش پیدا خواهد کرد.
 • روش SUE: یکی از جدیدترین روش‌های بر پایه روش FUE، روش SUE است. در این تکنیک به جای استخراج دستی گرافت‌ها، موها با استفاده از یک پانج لیزری از بانک مو برداشته می‌شوند و بلافاصله پس از آماده‌سازی در ناحیه مورد نظر کاشته خواهند شد. یکی از مزایای این روش، سرعت بالای کاشت مو است.
 • روش ترکیبی و فوق ترکیبی: در کلینیک ثمر برای افرادی که دارای ریزش موی بسیار گسترده هستند و بانک موی آن‌ها نیز ضعیف است، با استفاده از روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی، تکنیک‌های قبلی کاشت مو با یکدیگر ادغام شده و امکان کاشت مو برای این افراد نیز فراهم خواهد شد. در این روش، استخراج از چند بانک مو صورت می‌گیرد و سپس کاشت مو انجام می‌شود.

ویژگی کاشت مو در کلینیک ثمر

تعداد بالای کلینیک‌های کاشت مو در شیراز، انتخاب کلینیک کاشت مو معتبر را برای متقاضیان دشوار ساخته است. کلینیک کاشت موی ثمر با استفاده از بهترین تجهیزات و حضور باتجربه‌ترین متخصصان، خدمات کاشت مو را به صورت تخصصی و با درصد موفقیت بالا به مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه می‌دهد. برخی از ویژگی‌هایی که کاشت مو در کلینیک ما را از سایر کلینیک‌ها متمایز می‌سازند شامل:

 • متخصصان باسابقه: در کلینیک کاشت موی ثمر بهترین و باسابقه‌ترین متخصصان کاشت مو، آماده خدمات‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند. برخی از متخصصان ما در کلینیک‌های کاشت موی خارج از کشور آموزش دیده‌اند و دارای مهارت بالایی در این زمینه هستند.
 • مشاوره رایگان: اولین اقدامات جهت انجام موفق کاشت مو، مشاوره دقیق و انتخاب روش و برنامه درمانی مناسب برای هر فرد است. جلسه مشاوره در کلینیک ثمر به صورت رایگان انجام می‌شود تا افرادی که هنوز از انجام کاشت مو مطمئن نیستند، مجبور به صرف هزینه‌های اضافی نشوند و پس از جلسه مشاوره، تصمیم خود را نهایی کنند. در این جلسه مشاوره معمولا الگوی ریزش مو، وضعیت پوست سر و موهای باقی‌مانده توسط متخصص بررسی شده و یک برنامه جامع برای کاشت موی مراجعه‌کننده طرح‌ریزی می‌شود. انتخاب روش کاشت مناسب در این مرحله بسیار مهم است و موفقیت کاشت مو را تضمین می‌کند.
 • برنامه درمانی سفارشی: هر فرد دارای الگوی ریزش موی منحصربه‌فردی است که این مورد، الگوی کاشت مو در هر فرد را متفاوت می‌سازد. در کلینیک ثمر برای هر مراجعه‌کننده یک برنامه کاشت موی اختصاصی تهیه می‌شود تا نیازها و انتظارات خاص آنان از کاشت مو برآورده شود.
 • استفاده از تکنیک‌های جدید و به‌روز: تکنیک‌های کاشت مو به طور مداوم در حال پیشرفت است و دانش متخصصان کلینیک کاشت موی ثمر نیز مطابق با آخرین روش‌ها و تغییرات در حوزه کاشت مو است. البته روش‌های جدید کاشت مو، علاوه بر دانش و تخصص به استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته نیز احتیاج دارد. کلینیک ما برای انجام کاشت مو با روش‌های جدید از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و ابزارها استفاده می‌کند تا پزشکان با در اختیار داشتن امکانات کامل بتوانند به مراجعه‌کنندگان خدمات‌رسانی کنند.
 • نتایج طبیعی: کلینیک ثمر با در نظر گرفتن خط مو و همچنین تراکم متناسب موهای کاشته شده، نتایج کاملا طبیعی را ارائه می‌دهد. حتی اگر کاشت مو موفقیت‌آمیز باشد و تمامی موهای کاشته شده به خوبی رشد کنند، اما  خط مو به درستی ایجاد نشده باشد، ظاهر طبیعی موها از بین می‌رود و موهای کاشته شده را مصنوعی جلوه می‌دهد. تراکم موها نیز بسیار مهم است و باید با سایر موها هماهنگ و یکنواخت باشد.
 • محیط بهداشتی و استریل: کاشت مو یک فرآیند بسیار حساس است. وجود هرگونه باکتری و جرم هنگام کاشت مو در کلینیک، بر نتیجه کار تأثیر می‌گذارد. بروز عفونت و سایر مشکلات پوستی می‌تواند یکی از عوارض عدم استریل تجهیزات استفاده شده و همچنین محیط کلینیک باشد. در کلینیک ثمر با رعایت نکات بهداشتی، محیط کلینیک و تجهیزات مورد استفاده، عاری از هرگونه باکتری و آلودگی است که رعایت این موضوع، موفقیت موهای کاشته شده را تضمین می‌کند.
 • مراقبت و پیگیری پس از کاشت مو: پس از کاشت مو، پیگیری کلینیک ادامه خواهد داشت تا از دستیابی به نتیجه دلخواه متقاضی، اطمینان حاصل شود. موهای جدید در ابتدا بسیار ضعیف هستند و به مراقبت و نگهداری زیادی نیاز دارند. در کلینیک ثمر مشاوره و پیگیری‌های لازم ادامه پیدا خواهد داشت تا زمانی که از بهبودی کامل پوست سر و رشد مجدد موهای کاشته شده اطمینان حاصل شود.
 • هزینه معقول: هزینه هیچگاه نباید ملاک انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو باشد. با توجه به فضای رقابتی بالا در میان کلینیک‌های کاشت مو شیراز، بسیاری از کلینیک‌ها تلاش می‌کنند تا با استفاده از روش‌های قدیمی و پر عوارض، خدمات کاشت مو را با هزینه پایین ارائه دهند. برخی از کلینیک‌ها نیز پس از مدت‌ها فعالیت، تصمیم می‌گیرند برای کاشت مو هزینه‌ بسیار بالاتری دریافت کنند. کلینیک کاشت موی ثمر با دریافت هزینه معقول و استفاده از مواد باکیفیت و تجهیزات جدید در تلاش است تا فشار مالی مضاعف به متقاضی کاشت مو وارد نشود.

اهمیت انتخاب کلینیک در نتیجه کاشت مو

در انتخاب کلینیک کاشت مو باید دقت بالایی داشته باشید، زیرا کاشت موی ناموفق منجر به بروز عوارض جبران ناپذیری خواهد شد. برخی از عوارض کاشت مو در کلینیک‌های نامعتبر شامل موارد زیر است:

 • عدم تقارن موهای کاشته شده: رعایت تقارن طبیعی موهای کاشته شده، تاثیر بسزایی بر بهبود نتیجه نهایی خواهد داشت. عدم تجربه کافی پزشک و استفاده از روش‌ها و ابزارهای نامناسب کاشت مو باعث ایجاد اختلاف تراکم موهای کاشته شده می‌شود. مراجعه به یک کلینیک معتبر و انتخاب پزشک ماهر از بروز عدم تقارن در موها جلوگیری می‌کند.
 • جای زخم بزرگ: مهارت پزشک در کاشت مو به روش FUT از اهمیت بالایی برخوردار است. پزشک ماهر، زخم بسیار کوچکی در فرآیند کاشت مو به جا می‌گذارد؛ به طوری که مراجعه‌کننده می‌تواند با سایر موها روی زخم خود را بپوشاند.
 • عفونت: وجود عفونت در موهای کاشته شده بنابر دلایل مختلفی همچون مراقبت نادرست و عدم رعایت‌ نکات بهداشتی رخ می‌دهد. اما احتمال بروز عفونت در کلینیک‌های معتبری که دارای محیط و تجهیزات بهداشتی مناسب برای کاشت مو هستند، بسیار پایین است.
 • جابه‌جایی گرافت‌ها: این اتفاق به دلیل ضربه و آسیب به پوست سر پس از کاشت گرافت‌ها رخ می‌دهد، اما کاشت گرافت‌ها با روش غلط و زاویه نامناسب می‌تواند احتمال جابه‌جایی را افزایش دهد.
 • التهاب شدید پوست: التهاب، پاسخ طبیعی بدن به برش‌های کاشت مو است، اما این التهاب باید خفیف باشد و طی چند روز نیز از بین برود. التهاب شدید و مزمن در پوست سر بر اثر انجام کاشت مو در یک کلینیک نامعتبر اتفاق می‌افتد. پزشکان باید دقت بالایی در هنگام استخراج گرافت‌ها داشته باشند تا آسیبی به پوست سر وارد نشود.
 • نکروز و بافت‌مردگی: این عارضه نادر است و بر اثر ایجاد برش‌های نامناسب در پوست سر توسط پزشک و همچنین استفاده از محلول‌های بی‌کیفیت در هنگام کاشت مو رخ می‌دهد. مراجعه به یک کلینیک معتبر از بروز نکروز در بافت پوست سر جلوگیری خواهد کرد.

آیا کاشت مو در شیراز با سایر شهرها تفاوت دارد؟

در حوزه‌های ارائه خدمات درمانی و زیبایی موجود در شهر شیراز، هیچ‌ حوزه‌ای به اندازه کاشت مو دارای چنین رقابت بالایی نیست. سالانه افراد بسیاری از سایر شهرها به شیراز سفر می‌کنند تا در یک کلینیک معتبر، کاشت مو انجام دهند. این موضوع موجب جذب متخصصان کاشت مو به شیراز شده و تعداد کلینیک‌های کاشت مو را نیز در این شهر افزایش داده است. یکی از مزایای این فضای رقابتی در شیراز، هزینه‌های پایین‌تر کاشت مو در مقایسه با سایر شهرها مانند تهران است. در تهران نیز علیرغم آنکه کلینیک‌های کاشت موی بسیاری وجود دارند، اما بهره‌مندی از  خدمات آنها به دلیل هزینه‌های بالا ممکن است برای بسیاری از افراد مقدور نباشد. اما این مورد در  شهر شیراز اتفاق نمی‌افتد و حتی با وجود متخصصان باسابقه و ماهر، هزینه کاشت مو بسیار پایین‌تر است.

هزینه کاشت مو در کلینیک ثمر

عوامل مختلفی مانند روش کاشت و یا تعداد گرافت‌های موردنیاز بر هزینه کاشت مو تأثیرگذار هستند. به همین دلیل تنها بعد از معاینه، مشاوره و ارزیابی توسط پزشک می‌توان هزینه نهایی کاشت مو را تعیین کرد. هر چه میزان طاسی و ریزش مو بیشتر باشد، به تعداد گرافت بیشتری برای کاشت مو نیاز خواهید داشت. هر چه تعداد این گرافت‌ها بیشتر شود، هزینه نهایی کاشت مو نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به طور کلی، هزینه کاشت مو در کلینیک کاشت مو و ابرو ثمر شیراز در سال ۱۴۰۳ حدودا بین ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان الی ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است.

سخن آخر

کاشت مو بهترین روش بازگشت اعتمادبه‌نفس از دست رفته ناشی از ریزش مو است. با این حال، تصمیم‌گیری درباره کاشت مو و همچنین انتخاب یک کلینیک معتبر کاشت مو در شیراز، با توجه به تعداد زیاد کلینیک‌های کاشت مو در این شهر و رقابت بالای آن‌ها، کمی دشوار است. ما در کلینیک تخصصی کاشت موی ثمر با بهره‌گیری از متخصصان ماهر و باتجربه، تلاش می‌کنیم تا کاشت موی ماندگار و بدون عوارضی را برای مراجعه‌کنندگان عزیز انجام دهیم. لبخند رضایت و نتایج کاشت موی مراجعه‌کنندگان ما را می‌توانید در نمونه کارها مشاهده کنید. بنابراین اگر تصمیم خود برای انجام کاشت مو را نهایی کرده‌اید و به دنبال یک کلینیک کاشت مو در شیراز هستید، با کلینیک ثمر تماس بگیرید تا پس از برگزاری جلسه مشاوره جامع و رایگان، فرآیند کاشت موی شما آغاز شود.

سوالات متداول

آیا مراجعه به کلینیک کاشت مو در شیراز بهتر از تهران است؟

از آنجایی که متخصصان باتجربه زیادی در شهر شیراز فعالیت می‌کنند، رقابت بالایی در میان کلینیک‌های کاشت مو شیراز و تهران وجود دارد.

آیا کلینیک کاشت موی ثمر در تهران نیز شعبه دارد؟

بله، برای افرادی که امکان سفر به شیراز را ندارند، کلینیک ثمر با همان کیفیت و امکانات، شعبه دیگری در تهران راه‌اندازی کرده است تا مراجعه‌کنندگان محترم ساکن این شهر یا شهرهای اطراف بتوانند از خدمات ما بهره‌مند شوند.

آیا می‌توان برای کاشت مو به کلینیک کاشت موی ثمر اعتماد کرد؟

اگر برای کاشت مو تصمیم خود را گرفته‌اید و به دنبال یک کلینیک کاشت مو در شیراز می‌گردید، با مشاهده نمونه کارهای کلینیک، گفت‌وگو با افرادی که قبلاً در اینجا کاشت مو انجام داده‌اند و همچنین انجام مشاوره رایگان با تیم پزشکی کلینیک می‌توانید از کیفیت کاشت مو در مرکز ما اطمینان حاصل کنید.

آیا نتیجه کاشت مو در کلینیک ثمر دائمی است؟

روش‌های کاشت مو در کلینیک ثمر، دائمی هستند و این موها در صورت موفقیت کاشت پس از دوره بهبودی، همانند موهای طبیعی امکان رشد دائمی خواهند داشت.

آیا در کلینیک کاشت موی ثمر کاشت ریش نیز انجام می‌شود؟

بله، در کلینیک کاشت موی ثمر، کاشت ریش طبیعی نیز همانند کاشت مو با  بهره‌گیری از بهترین روش‌ها و امکانات  انجام می‌شود.

آیا در کلینیک کاشت موی ثمر برای ریزش موی گسترده نیز کاشت انجام می‌شود؟

بله، در کلینیک کاشت موی ثمر با استفاده از تجهیزات و تکنیک‌های جدید برای افراد با ریزش گسترده نیز کاشت مو انجام می‌شود.

آیا با بانک موی ضعیف هم می‌توان در کلینیک ثمر، کاشت مو انجام داد؟

بله، در کلینیک ثمر برای افرادی که دارای بانک موی ضعیف هستند، کاشت مو با روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

در کلینیک ثمر از چه بانک مویی برای کاشت مو استفاده می‌شود؟

این موضوع به نظر پزشک و روش کاشت بستگی دارد. در بیشتر موارد از بانک موی پشت سر برای کاشت موی سر انجام می‌شود، اما ممکن است در صورت نیاز از بخش‌های دیگر مانند ریش یا بدن نیز به عنوان بانک مو استفاده شود.

آیا کلینیک کاشت موی ثمر پس از کاشت مو خدماتی ارائه می‌دهد؟

بله، تجویز داروها، پمادها و ارائه توصیه‌های دقیق بهداشتی و مراقبتی و همچنین معاینه محل بانک مو و کاشت مو برای حصول اطمینان از موفقیت کاشت مو و بهبودی پوست سر از جمله خدماتی است که توسط کلینیک کاشت موی ثمر به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

فهرست مطالب
پیمایش به بالا
مشاوره رایگان