چه زمانی ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی و چه زمانی نشانه شکست است؟

[rank_math_breadcrumb]
ریزش ابرو بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو در صورتی که در یک کلینیک معتبر با تجهیزات تخصصی و توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه انجام شود، یک راه حل مؤثر و دائمی برای افزایش حجم و بهبود ظاهر ابروها است. پس از کاشت، ابروها شروع به ریزش می‌کنند که این ریزش بخشی از روند طبیعی رشد ابروهای جدید است. پس از چند ماه ابروها مجدداً رشد خواهند کرد و نتیجه نهایی بعد از ۹ تا ۱۲ ماه تثبیت می‌شود. پس از این اگر ابروها به هر دلیلی بیش از مقدار طبیعی ریزش داشته‌ باشند، این امر غیرطبیعی و ممکن است نشانه‌ای از عدم موفقیت کاشت ابرو باشد.

روند طبیعی رشد ابرو بعد از کاشت

روند طبیعی رشد ابرو بعد از کاشت

پس از کاشت، ابروهای جدید مدتی به رشد خود ادامه می‌دهند، اما پس از دو یا سه هفته دچار شوک شده و در نتیجه می‌ریزند. این ریزش تا حدود سه ما پس از کاشت ادامه دارد. بعد از این زمان، ابروهای کاشته شده وارد یک فاز استراحت شده و ریزش آن‌ها متوقف می‌شود. پس از گذراندن چند هفته از فاز استراحت یا خواب فولیکول‌ها، ابروهای جدید شروع به رشد در محل جدید خود می‌کنند.

پس از آغاز فاز رشد مجدد ابروها، ابتدا تارهای نازک و پراکنده‌ای در ناحیه ‌ابروها رشد کرده و به مرور زمان ضخیم‌تر و بلند‌تر می‌شود. بعد از گذشت ۶ ماه نیمی از ابروهای کاشته شده رشد خواهند کرد و به ضخامت و تراکم ابروهای طبیعی می‌رسند درحالی‌که مابقی ابروها نیز به تدریج از پوست بیرون زده و قابل مشاهده هستند. با گذشت ۱۲ ماه از کاشت ابرو، حدود ۹۵ تا ۹۸ درصد ابروهای کاشته شده کاملا رشد می‌کنند و نتیجه نهایی آن‌ها قابل مشاهده خواهد بود. در صورت موفقیت آمیز بودن کاشت، ابروهای کاشته شده پس از یک سال بیش از ۳ تا ۴ عدد در روز ریزش نخواهند داشت. ریزش ابرو پس از یک سال از کاشت، اگر بیشتر از این مقدار باشد می‌تواند نشانه‌ای از شکست کاشت ابرو باشد.

چرا کاشت ابرو در کلینیک ثمر بدون ریزش است؟

جلوگیری از ریزش ابرو بعد از کاشت

کلینیک ثمر یکی از مراکز معتبر و با سابقه در زمینه کاشت ابرو است. این کلینیک با استفاده از روش‌های نوین، استفاده از مهارت افراد متخصص و با تجربه، به کارگیری تجهیزات و ابزار تخصصی با کیفیت برای کاشت ابرو، ماندگاری و کیفیت ابروی کاشته شده را برای مراجعه کنندگان تضمین می‌کند. در کلینیک ثمر شما می‌توانید جای زخم‌ها و تتوهای قدیمی را نیز به وسیله کاشت ابرو پنهان کرده و با هر نوع پوست و جنس مو، بدون نگرانی از ریزش ابروها با خاطری آسوده، کاشت ابرو را انجام دهید. متخصصان ما در کلینیک ثمر با بهر‌ه‌گیری از دانش و تجربه بالای خود، بهترین طراحی ابرو که با چهره و سلیقه شما متناسب باشد را انجام می‌دهند.

دلایلی که ابروهای کاشته شده در کلینیک ثمر دچار ریزش نمی‌شوند، به شرح زیر است:

مشاوره رایگان قبل از کاشت ابرو

متخصصین کاشت ابروی کلینیک ثمر، با ارائه جلسات مشاوره رایگان تلاش می‌کنند تا با خواسته‌ها و نیازهای مراجعه‌کنندگان محترم آشنا شوند و همچنین هر گونه نگرانی‌ را در زمینه کاشت ابرو و نتایج آن کاهش دهند. همچنین در این جلسات هزینه و تمام مواردی را که زیباجو باید از کاشت ابرو انتظار داشته باشد را برای زیباجویان شفاف‌سازی می‌کنند.

استفاده از بهترین روش‌های کاشت ابرو

در کلینیک ثمر از بهترین و ایمن‌‌ترین روش‌ها برای کاشت ابرو استفاده می‌شود. متخصصین ما در کاشت ابرو، در انواع روش‌های مختلف مهارت و تجربه دارند و مناسب‌ترین روش را با توجه به خصوصیات و خواسته‌های هر متقاضی انجام می‌دهند. امروزه استفاده از روش FUT استاندارد طلایی کاشت ابرو، یکی از بهترین و ایمن‌ترین روش‌ها محسوب می‌شود (منبع). مزیت اصلی این روش این است که می‌توان تعداد گرافت‌های زیادی را در یک جلسه از بانک مو برداشت کرد. همچنین در این روش نیازی به تراشیدن موهای ناحیه بانک مو نیست.

از فواید کاشت به روش FUT می‌توان به نتایج طبیعی، سرعت بالای کاشت ابرو، کاهش احتمال آسیب به فولیکول‌های مو در هنگام برداشت و همچنین کاهش احتمال ریزش ابرو پس از کاشت اشاره کرد.

در مواردی که بانک موی متقاضی تراکم کافی ندارد یا اینکه نمی‌خواهد جای بخیه کوچکی در محل بانک مو داشته باشد نیز، متخصصان ما با استفاده از روش‌های FUE و DHI، فولیکول‌های مو را یکی‌یکی از نواحی دیگر بدن استخراج کرده و سپس کاشت ابرو را با استفاده از این فولیکول‌ها انجام می‌دهند. استفاده از این روش‌ها برای کاشت ابرو، بالاترین میزان موفقیت را از خود نشان داده‌اند و ریزشی به همراه نخواهند داشت.

مزوتراپی برای تقویت فولیکول‌های کاشته شده ابرو

• مزوتراپی برای تقویت فولیکول‌های کاشته شده ابرو

ما در کلینیک ثمر از هفته دوم پس از کاشت ابرو، هفته‌ای یک جلسه (در نهایت دو تا سه جلسه) مزوتراپی انجام می‌‌دهیم. مزوتراپی گردش خون را بهبود می‌بخشد، تعادل هورمونی را در پوست سر برقرار کرده و در نتیجه از ریزش ابروها جلوگیری می‌کند. با مزوتراپی، ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها و آنزیم‌های لازم برای تقویت فولیکول‌های کاشته شده و رشد ابرو تأمین می‌شود. تحریک متابولیسم رشد در ناحیه کاشت ابرو توسط مزوتراپی، موجب افزایش ضخامت موهای کاشته شده و جلوگیری از ریزش ابروها می‌شود.

تزریق پی آر پی برای تقویت فولیکول‌های کاشته شده ابرو

• تزریق پی آر پی برای تقویت فولیکول‌های کاشته شده ابرو

در کلینیک ثمر ما با فاصله یک ماه پس از کاشت ابرو برای تقویت فولیکول‌های کاشته‌شده، در دوجلسه تزریق  پی آر پی انجام می‌دهیم. تزریق پی‌ آر پی با دارا بودن فاکتورهای رشد، جریان خون را در ناحیه کاشت ابرو افزایش داده و باعث تقویت فولیکول‌های کاشته شده می‌شود و در نتیجه از ریزش ابروها پس از کاشت جلوگیری کرده و رشد آن‌ها را افزایش می‌دهد.

پیگیری پس از کاشت ابرو

در کلینیک کاشت ثمر ما تا یک سال بعد از کاشت ابرو نیز، فرآیند بهبودی پس از کاشت ابرو را پیگیری کرده و نتیجه آن را تضمین می‌کنیم. پیگیری متخصصان ما بعد از کاشت ابرو و امکان دسترسی سریع به پزشک، نقش مؤثری در آرامش خاطر، کاهش استرس و رضایتمندی زیباجو ایفا می‌کند. همچنین با تأثیراتی که استرس بر ریزش موها دارد می‌توان گفت اطمینان خاطر فرد از روند بهبودی و امکان در میان گذاشتن هرگونه مشکلی با پزشک خود در دوران نقاهت، تاثیر زیادی در کاهش احتمال بروز عوارض و ریزش ابروها بعد از کاشت خواهد داشت.

کاشت ابرو با توجه به خصوصیات چهره هر فرد

کاشت ابرو با توجه به خصوصیات چهره هر فرد

ما در کلینیک ثمر با توجه به خصوصیات چهره هر زیباجو اقدام به طراحی منحصر به فرد و کادربندی برای کاشت ابرو می‌کنیم و از یک روش خاص برای همه استفاده نمی‌کنیم. فاصله و اندازه چشم‌ها و اندازه صورت شکل بینی و لب‌ها، همه در طراحی اولیه شکل ابروها در نظر گرفته می‌شوند. پزشک بر اساس این طرح و رضایت‌مندی متقاضی، اقدام به کاشت فولیکول‌های مو کرده و علاوه بر این، نتایج بسیار طبیعی، زیبا و بدون ریزشی را برای زیباجو به همراه دارد.

استخراج و جداسازی فولیکول‌ها توسط افراد دوره دیده

استخراج فولیکول‌های مو، جداسازی آن‌ها از یکدیگر و آماده‌سازی برای کاشت در ناحیه ابرو، در موفقیت کاشت بسیار مهم است و به تخصص بالای تکنسین‌ها نیاز دارد. اگر فولیکول‌های مو بدون آسیب برداشته شده و از یکدیگر جدا شوند خطر ریزش ابروها بعد از کاشت تا حد زیادی کاهش می‌یابد. در کلینیک کاشت ثمر، این کار توسط افراد دوره دیده و ماهر با استفاده از میکروسکوپ انجام می‌شود تا بتوان فولیکول‌های برداشته شده را بدون آسیب از هم جدا کرده و کاشت را در ناحیه مورد نظر انجام داد.

استفاده از فولیکول‌های مناسب برای کاشت ابرو

سلامت، ضخامت و تراکم موها در ناحیه بانک مو نقش بسیار مهمی را در موفقیت‌آمیز بودن کاشت ابرو و جلوگیری از ریزش آن‌ها بعد از کاشت ایفا می‌کند. در کلینیک ثمر، ما از موهای پشت گوش و پشت گردن به عنوان بانک مو استفاده می‌کنیم، زیرا این نواحی بهترین ضخامت و تراکم را دارند. همچنین فولیکول‌های این ناحیه با رنگ ابروها هماهنگی بیشتری داشته و باعث دورنگ شدن موهای ابرو پس از کاشت نمی‌شوند.

کاشت ابرو با خواب طبیعی و زاویه مناسب

در کلینیک ثمر ما در هنگام کاشت ابرو به خواب و زاویه طبیعی ابروها نسبت به پوست توجه بسیار زیادی می‌کنیم. موهای ابرو در حالت طبیعی در انتها با زاویه کمتری نسبت به پوست قرار دارند و در میانه ابرو تقریباً با زاویه‌ای عمودی در جای خود قرار گرفته‌اند.

البته میزان این زاویه در هر فرد متفاوت است و ما با توجه به این زاویه اقدام به کاشت ابرو می‌کنیم. کاشت ابرو با زاویه مناسب و خواب طبیعی می‌تواند نتایج بسیار زیباتری به همراه داشته باشد و از مشکلاتی مانند ریزش و سیخ شدن ابرو پس از کاشت نیز جلوگیری کند.

کاشت ابرو در یک جلسه

کاشت ابرو در کلینیک ثمر در یک جلسه و حداکثر در مدت ۳ تا ۵ ساعت انجام می‌شود. سرعت عمل متخصصان ما در کاشت ابرو نقش مؤثری در موفقیت کاشت، ماندگاری فولیکول‌ها و همچنین جلوگیری از ریزش ابروهای کاشته شده دارد.

جداسازی موهای سیاه از سفید

در فرآیند کاشت ابرو بهتر است تا حد امکان از موهای سفید استفاده نشود. زیرا موهای سفید از سلامت و استحکام کمتری برخوردار هستند و همین امر باعث افزایش احتمال ریزش ابرو‌ها پس از کاشت می‌شود. متخصصان ما پس از استخراج فولیکول‌های مورد نیاز از ناحیه بانک مو، با دقت فراوان و استفاده از تکنیک‌های خاص، فولیکول‌های سفید را از میان سایرین جدا کرده و سپس فولیکول‌های سالمی که استحکام بالایی دارند را در محل مورد نظر قرار می‌دهند.

کاشت ابرو بدون خونریزی و جای زخم

پس از کاشت ابرو مقدار کمی خونریزی در ناحیه کاشت طبیعی است و بعد از مدت کوتاهی برطرف می‌شود. اگر خونریزی در ناحیه کاشت ادامه پیدا کند می‌تواند نشان‌دهنده سست بودن فولیکول‌های کاشته شده باشد. این موضوع می‌تواند به شکل قابل توجهی باعث ریزش ابروها پس از کاشت شود.

در کلینیک کاشت ابروی ثمر، ما با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و روش‌های کاشت، احتمال خونریزی پس از کاشت را به شدت کاهش داده و حتی در مواردی پس از کاشت ابرو، مراجعه‌کنندگان نیازی به پانسمان ندارند. به همین دلیل پس از کاشت، ابروها دچار ریزش نمی‌شوند و در محل بانک مو نیز جای زخم و اسکار دیده نمی‌شود.

کاشت ابرو بدون عوارض جانبی

در کلینیک کاشت ثمر، کاشت ابرو توسط متخصصین مجرب با استفاده از ابزارهای استریل و در یک محیط استاندارد انجام می‌شود. این امر احتمال بروز عوارض جانبی مانند درد و تورم شدید، عفونت، آسیب عصبی و کبودی را کاهش می‌دهد. همچنین مشاوران ما در کلینیک ثمر توصیه‌هایی درباره مراقبت‌های قبل و بعد از کاشت مو را به زیباجویان ارائه‌ می‌دهند تا علاوه بر پیشگیری از عوارض جانبی، از ریزش ابروها پس از کاشت نیز جلوگیری شود.

کاشت ابرو روی تتو بدون ریزش و آسیب

برای پاک کردن تتوهای قدیمی بوسیله مواد شیمیایی یا لیزر، احتمال آسیب رسیدن و تحریک شدن پوست در ناحیه‌ ابروها وجود دارد و همین امر ممکن است باعث ریزش ابروها بعد از کاشت شود. در کلینیک ثمر نیازی به پاک کردن تتوهای قدیمی نیست و کاشت ابرو به راحتی روی محل تتوهای قدیمی انجام می‌شود. به همین دلیل مراجعه‌کنندگان می‌توانند در صورت تمایل مدل و طراحی تتوی خود را نگه داشته یا آن را با کاشت ابرو بپوشانند.

کاشت ابرو روی بافت آسیب‌دیده پوست‌‌

کاشت ابرو روی بافت آسیب‌دیده پوست‌‌

بعضی افراد در ناحیه ابروهای خود جای زخم یا سوختگی دارند و به همین دلیل برای کاشت ابرو به ما مراجعه می‌کنند. به دلیل وجود بافت اسکار، کاشت مو روی جای زخم و بافت آسیب‌دیده مشکل است و ممکن است فولیکول‌های کاشته شده دچار ریزش شوند. متخصصین کاشت ابروی ما، با استفاده از تکنیک‌های منحصر به فرد و طراحی دقیق می‌توانند جای این زخم‌ها را با کاشت ابرو طوری بپوشانند که حتی پس از کاشت نیز دچار ریزش نشوند.

چگونه کاشت ابرو توسط افراد غیرحرفه‌ای منجر به ریزش ابرو می‌شود؟

امروزه به دلیل افزایش متقاضیان کاشت ابرو، تعداد کلینیک‌های کاشت ابرو نیز افزایش چشم‌گیری پیدا کرده‌ است. بعضی از این کلینیک‌ها ادعا می‌کنند که با قیمت‌های بسیار پایین کاشت ابرو انجام می‌دهند. این کلینیک‌ها برای کاهش هزینه‌های خود، از کادر پزشکی تازه‌کار و غیرحرفه‌ای، تجهیزات نامناسب یا تکنیک‌های منسوخ شده و تهاجمی‌تر استفاده می‌کنند. همچنین این کلینیک‌ها برای پایین آوردن هزینه‌های کاشت، اغلب کاشت ابرو را با تراکم کمتری انجام می‌دهند که همین امر باعث می‌شود نتایج کاشت ابرو رضایت متقاضی را به همراه نداشته باشد یا غیرطبیعی به نظر برسد. انتخاب این نوع کلینیک‌ها می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیر و دائمی برای فرد متقاضی به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از عوارض کاشت ابرو توسط افراد غیرحرفه‌ای و روش‌های غیراصولی اشاره می‌کنیم:

استفاده از یک تکنیک برای همه متقاضیان

انتخاب تکنیک کاشت در میزان موفقیت و همچنین نتایج کاشت ابرو نقش مؤثری دارد. افراد غیرحرفه‌ای که اقدام  به کاشت ابرو می‌‌کنند، معمولاً به دلیل نداشتن تجربه کافی در روش‌های مختلف کاشت ابرو، از یک روش برای کاشت ابروی همه متقاضیان استفاده می‌کنند. این کار به دلیل تفاوت در خصوصیات فردی مانند وضعیت فولیکول‌های مو، جنس مو، تراکم بانک مو، الگوی رشد ابرو و غیره می‌تواند منجر به ناموفق بودن کاشت و ریزش ابروها شود.

از بین رفتن فولیکول‌ها به علت تجربه ناکافی تکنسین‌ها

نحوه برداشت فولیکول‌ها از ناحیه بانک مو، کاری بسیار حساس و دقیق است و اگر توسط افراد غیرحرفه‌ای و بی‌تجربه انجام شود، موجب آسیب رسیدن به فولیکول‌های مو و از بین رفتن تعداد زیادی از آن‌ها قبل از کاشت ابرو می‌شود. حتی در این صورت پس از برداشت مقدار زیادی از فولیکول‌های مو، ممکن است برای دستیابی به تراکم مورد نیاز به استخراج بیشتر از ناحیه بانک مو نیاز باشد. به همین دلیل تعداد فولیکول‌های کافی برای کاشت در ابروها وجود نخواهد داشت و نمی‌توان تراکم مورد نیاز برای کاشت ابرو را فراهم نمود.

استفاده از بانک موی نامناسب

مناسب‌ترین نواحی بانک مو برای کاشت ابرو، پشت گوش و پشت گردن است. این بانک موها بیش از سایر نقاط از نظر ضخامت، جنس و رنگ، با موهای ابرو سازگاری دارند. یک تکنسین غیرحرفه‌ای ممکن است این امر را نادیده بگیرد و از نواحی دیگر سر یا بدن برای کاشت ابرو، مو برداشت کند. این امر باعث بروز مشکلاتی مانند ناهماهنگی رنگ موهای جدید و قدیمی ابرو، رشد ناهماهنگ و غیر طبیعی موهای جدید ابرو یا ریزش بعد از کاشت ابرو شود.

طولانی شدن زمان کاشت ابرو

با این که برداشت، جداسازی و آماده کردن فولیکول‌های مو برای کاشت ابرو زمان‌بر است، اگر زمان کاشت مدیریت نشود، ممکن است منجر به خسته شدن و عدم تمرکز تکنسین، ناراحتی فرد متقاضی و حتی از بین رفتن گرافت‌های برداشته شده شود.

استفاده از ابزار نامناسب

استفاده از ابزار تخصصی کاشت ابرو، در موفقیت‌آمیز بودن کاشت ابرو نقش کلیدی دارند. اگر فردی که کاشت ابرو را انجام می‌دهد، در استفاده از آن‌ها تبحر کافی نداشته باشد، به راحتی می‌تواند گرافت‌های مو را درحین کاشت از بین ببرد. همچنین ممکن است برداشت یا کاشت فولیکول‌ها را به درستی انجام نداده و به پوست صورت نیز آسیب وارد کند که در این صورت ریزش ابروها بعد از کاشت اجتناب ناپذیر است.

احتمال خونریزی بعد از کاشت

اگرچه کمی خونریزی تا هفته اول بعد از کاشت ابرو طبیعی است اما در بعضی موارد که کاشت توسط افراد غیر حرفه‌ای انجام می‌شود، ممکن است خونریزی در ناحیه کاشت ابرو ادامه پیدا کند، و باعث عدم موفقیت کاشت و در نتیجه باعث ریزش ابروها شود.

به جا ماندن جای زخم بزرگ

بی‌تجربه بودن تکنسین‌های کاشت ابرو، همچنین استفاده از ابزار نامناسب ممکن است منجر به باقی ماندن جای زخم برجسته، فرورفته یا ایجاد گوشت اضافه در ناحیه کاشت ابرو شود. این امر علاوه بر ایجاد بافت اسکار که باعث ریزش ابروها می‌شود، می‌تواند نارضایتی و مشکلات ظاهری و روانی فراوانی را برای زیباجو به همراه داشته باشد.

احتمال بروز عوارض جانبی

در صورت کاشت ابرو در مراکز نامعتبر با ابزار غیر استاندارد و توسط افراد غیر حرفه‌ای، احتمال بروز عوارض جانبی مانند عفونت ، تورم، درد شدید و ریزش ابروها تا حد زیادی افزایش می‌یابد.

طراحی نامتناسب با چهره فرد

بسیار دیده شده که افراد غیر حرفه‌ای که اقدام به کاشت ابرو می‌کنند، طراحی و مشخص کردن ناحیه کاشت ابرو را به خود متقاضی می‌سپارند و مسئولیتی در قبال نامتناسب بودن ابروها با اجزای دیگر صورت قبول نمی‌کنند. این کار باعث نارضایتی زیباجو بعد از کاشت ابرو و عدم دستیابی به نتایج دلخواه خواهد شد.

سیخ شدن ابروهای کاشته شده

اگر تکنسین کاشت ابرو تبحر و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، ممکن است در هنگام کاشت فولیکول‌ها با رعایت نکردن جهت، زاویه و خواب صحیح موها در ناحیه ابرو، باعث رشد ابروها در جهات غیر طبیعی، سیخ شدن و ناهماهنگی موهای ابرو شود. این امر نه تنها مشکل کم پشتی ابروی زیباجو را برطرف نمی‌کند، بلکه مشکلات زیبایی بیشتری را نیز برای فرد به همراه می‌آورد زیرا سیخ شدن و ناهماهنگی ابروها موجب می‌شود تا فرد برای مرتب کردن آن‌ها به طور مداوم اقدام به دست زدن و مرتب‌کردن ابروها کند و دستکاری دائم ابروها باعث ریزش ابروهای کاشته شده می‌شود.

احتمال نیاز به کاشت مجدد ابرو

کاشت ابرو توسط افراد غیرحرفه‌ای، می‌تواند باعث ریزش ابروهای کاشته شده یا نارضایتی زیباجو از شکل ابروهای خود شود. ممکن است فرد برای رفع این مشکلات نیاز به کاشت مجدد ابرو داشته باشد. این امر می‌تواند علاوه بر اتلاف هزینه و زمان مراجعه کننده، باعث نگرانی و نارضایتی او نیز بشود.

ریزش ابرو در نواحی دیگر

کاشت غیرحرفه‌ای فولیکول‌ها و همچنین ایجاد برش‌های نامناسب، در ناحیه ابروها ممکن است باعث عدم تقارن ابروها و ریزش آن‌ها در نواحی دیگر شود. این امر نه تنها مشکل کم پشتی ابروی متقاضی را رفع نمی‌کند بلکه باعث ایجاد نگرانی‌های مضاعف نیز می‌شود.

آسیب به ناحیه بانک مو

اگر برداشت فولیکول‌ها از ناحیه بانک مو به روش درستی انجام نشود، ممکن است به پوست ناحیه بانک موآسیب وارد شده و باعث ریزش موها در این ناحیه یا به جا ماندن جای زخم و طاسی در ناحیه بانک مو شود.

عدم پیگیری و تضمین نتایج کاشت ابرو

مراکز نامعتبر و تکنسین‌های غیرحرفه‌ای معمولا دید سهل انگارانه‌ای نسبت به کاشت ابرو دارند و اهمیت آن را در حد تتوی ابرو می‌دانند، همچنین حاضر به قبول مسئولیتی در قبال کار خود نبوده و در نتیجه کاشت ابرو را پیگیری و تضمین نمی‌کنند.

عدم وجود فیلم و عکس‌های قبل و بعد از کاشت ابرو

افراد غیر حرفه‌ای که اقدام به کاشت ابرو می‌کنند به دلیل این که نتایج کاشت ابروی موفقیت‌آمیز زیادی ندارند‌ و همچنین به علت شکایات فراوان متقاضیان، قادر به ارائه عکس و فیلم‌‌های قبل یا بعد از کاشت ابرو نیستند. همین امر می‌تواند شما را از بی‌تجربه‌بودن این اشخاص آگاه کند.

نمونه کاشت ابروی بدون ریزش در کلینیک ثمر

کلینیک کاشت ثمر آرشیوی از فیلم‌های نمونه کاشت ابرو و رضایتمندی زیباجویان خود از کاشت موفقیت آمیز ابرو را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد. مشاهده این فیلم‌ها تصمیم‌گیری برای کاشت ابرو را برای شما آسان‌تر می‌کند. شما می‌توانید تعدادی از فیلم‌های نمونه کاشت ابرو در کلینیک ثمر را در ادامه مشاهده کنید:

فهرست مطالب
پیمایش به بالا
مشاوره رایگان